ЧИСТА ВОДА - ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ І ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ

03/19/2014 - 11:06
Институт развития возобновляемой энергетики
ЧИСТА ВОДА - ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ І ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ

Чи усвідомлюємо ми, наскільки цінною в нашому житті є вода? Як часто відкручуючи кран, ми задаємося питанням, скільки води витрачаємо в повсякденній діяльності? Але є країни, де доступ до води і її якість дуже важливі кожен день. Нерідко чиста вода може бути життєво важлива. Програма очищення та фільтрації води, а також використання її потенційної енергії, може покращити життя багатьох мільйонів людей.

Лідером з використання гідроенергетики є Норвегія. Там отримують 98% електроенергії від кожної краплі води. Норвегія підвищує не тільки енергетичну ефективність, але і не менш важливим є якість води. Таким чином, Норвегія підтримує програми для обробки та фільтрації води.

В Африці, коли батькам нічим напоїти, їх дитини залишається тільки один вихід: вони повинні знайти воду. Від того, буде це чиста вода чи брудна, залежить, виживе їх дитина чи ні.

Чиста вода - це, перш за все, життя і здоров'я. Щороку від відсутності доступу до чистої води вмирає 2 мільйони людей. Найбільше втрачають життя здоров'я діти. Дитячі організми не мають достатньо сил, щоб захистити себе від мікробів і хвороб, що містяться в брудній воді. Якби була можливість користуватися чистою водою стільки, скільки існує потреба в ній, то кількість хворих людей в лікарнях, в країнах, що розвиваються знизилося б наполовину. Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй вважає, що кожен долар, інвестований у поліпшення водопостачання та санітарії, отримає вісім доларів додаткового прибутку.

Може здатися, що проблема очищення води стосується тільки Африки. Однак це сприйняття проблеми є недалекоглядним і поверхневим.

Ми живемо в світі, в якому кожна держава і суспільство взаємопов'язані. Соціальні та екологічні проблеми набувають глобальний вимір. Відсутність доступу до чистої питної води може вплинути на кожну людину на Землі; крім того, в Європі чи Америці, ми не повинні недооцінювати загрозу. Тому важливо підтримувати програми, які піклуються про очищення питної води.

Доступ до питної води є необхідною умовою для нормального розвитку суспільства. Для того щоб ефективно боротися з хворобами, голодом, злиднями, соціальною нерівністю ми повинні забезпечити всіх людей на Землі доступом чистою водою.

 

SOLAR PRODUCTS
  • Bregus Protech 75
  • Bregus Alkaline-Redox
  • Bregus® Alkaline-Redox GP
  • Bregus® ProTech 75R
  • Bregus® ProTech 75RG
  • Фільтр для душу Bregus с KDF

People are forever trying to find new sources of renewable energy, so it isn’t surprising that they are especially interested in water and its versatility. Accordingly, much effort has been directed into obtaining energy from tidal and wave power, which are defined as circular movements of water molecules caused by wind that moves water surface through friction.